Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Dnes je první den zbytku tvého života. A. W. Schaef

 
 

Kapitola 35 - U krbu

Společně jsme sešli dolů, i když já bych nejraději zmizela nahoře, zamkla se s ním v pokoji a povalila ho na postel. Naprosto jsem nechápala, kde se ve mně všechno tohle bralo, ale jedna má část si konečně plnila sny. Ta druhá, zdráhavější, se radovala také, ale stále měla nějaké připomínky. Teď jsem ale nechtěla myslet. Čekal mě večer s ním a zároveň bez něj. Pevně jsem se ho držela za ruku a ještě než jsme vešli do společenské místnosti, jsem ho políbila. Nechtěla jsem tam jít. Celý večer se jenom dívat, jak se baví a já nic. Bylo tak nefér být mrtvá. Podívala jsem se na něj smutnýma očima. Všiml si mého výrazu a i ten jeho se změnil. Vypadal, jako by se v něm krve nedořezal.
„Když to tam nebudeš moct vydržet, tak mi to prostě řekni a já se od nich odtrhnu co nejdřív to půjde,“ zašeptal a políbil mě do vlasů.
Představa, že tam nemusím tvrdnout celou dobu, se mi moc líbila a tak jsem s novou sílou vešla do pokoje za ním. Nancy seděla Stevovi na klíně a rukou mu prohrabávala vlasy. Neslyšela jsem, co si ti dva povídají a byla jsem za to ráda. Ještě stále mi vadily přeslazené řeči, pokud ovšem nebyly určené mně. Křesla byla vyrovnaná kolem stolku, ale stolek byl prozatím prázdný. Jediným zdrojem světla byl oheň v krbu a malá stojací lampa v rohu u okna. Sedl si do křesla naproti krbu a já se usadila k němu na opěradlo. Opřela jsem si o něj hlavu a omotala okolo něj pravou paži. Po chvilce ticha se jako první zvedla Nancy.
„Steve, zlato, skočil bys prosím do sklepa a vzal tam lahvinku Chardonnay a Merlotu?“ zeptala se a sama šla k baru pro skleničky.
„Samozřejmě, berunko moje,“ odpověděl jí Steve a zmizel za rohem.
„Jedna z mála věcí, na kterých si potrpím,“ začala větu a vyndávala přitom už druhou sadu skleniček.
„Je dobré víno?“ zeptal se jí se zájmem.
„Ano Jarede. Dobré víno a správné stolování,“ dořekla a usmála se.
Tohle by měl vidět můj tatínek. Když jsme jednou za čas měli doma láhev nějakého vína, nalil to klidně do skleniček na vodu. Taky byla pravda, že jsme nikdy neměli ani polovinu peněz, co museli mít Nancyini rodiče. Nancy ke každému křeslu na stůl postavila dvě sklenky, jednu na bílé víno a druhou, baculatější, na víno červené. Každému také položila vedle skleniček pár složených ubrousků, kdyby se omylem někde káplo. Doprostřed stolu postavila jednu karafu, která vypadala trošku jako kdyby na džbánek dlouho foukal vítr, než ztuhlo sklo. Pak už přišel na řadu jen otvírák a kus bílého plátna, do kterého se měla láhev obalit. Nevěřícně jsem na ni zírala, ale vypadalo to vše tak elegantně, že jsem mohla jen tiše přihlížet a očekávat něco jako rituál. Po chvíli se vrátil Steve s dvěmi lahvemi a postavil je na stůl. Nancy z nich starším hadříkem utřela prach. Bílé víno putovalo ještě na chvíli k oknu, kudy táhl chlad a ona mezitím zručně otevřela víno červené.
„Necháme ho chvilku vydýchat a já alespoň mezitím skočím do té kuchyně,“ řekla k nám a odešla.
„Když jsem s ní poprvé byl v restauraci a dávali jsme si tam sklenku, div neseřvala číšníka za jeho způsoby. Nakonec jsme odešli a museli jít jinam, kde to znala. Jakmile byla spokojená s obsluhou, asi pět minut mi vykládala o vínu, které pijeme. Já na ni jen nevěřícně zíral. Sám bych řekl jen maximálně, že je červené, kyselé a voní trochu po ovoci,“ vykládal Steve a tiše se smál.
„Ne, že se z tebe stane zhýčkanej snob, brácho! To by mě zabilo. Potom bys už nikdy nepřijel na naši pánskou jízdu, jakou jsme pořádali dřív,“ popichoval kamaráda.
„Klid. Jasně, že přijedu. Vím, odkud jsem,“ ubezpečil ho Steve.
Za pár minut se vrátila Nancy s tácem plným různých sýrů, oliv a hubek. Sakra, všechno tohle se sem muselo dovážet? Už jsem chápala, proč jsme s sebou letadlem táhli tolik krabic. Nancy obalila otevřenou láhev a nalila si trošku do kulaté sklenky. Sklenkou párkrát zatočila proti světlu a zkontrolovala barvu, poté k vínu přičichla a nakonec jen trošku usrkla, aby ho ochutnala. Zatvářila se spokojeně a každému nalila. Každému, kromě mě, měla bych dodat. Potom Steve dálkovým ovladačem spustil cédéčko v hifi věži. Kapelu jsem neznala, ale dalo se to poslouchat a hudba navozovala pocit klidu. Povídalo se o všem možném. O životě, zálibách, lásce. Čím víc jsem Nancy poznávala, tím víc se mi zdála jako správná holka. Nebyla ve skutečnosti vůbec tak namyšlená, jak mi připadala a upřímně se zajímala o životy druhých. Když se hodinová ručička na starých dřevěných hodinách přiblížila k desítce, Nancy mě naprosto odzbrojila návrhem, že by se mohl postavit sněhulák.
„Jsi si jistá, miláčku?“ zeptal se překvapeně Steve.
„Mně to zní jako skvělej nápad,“ okomentoval to můj nejdražší.
„Tak vyrazíme,“ vypískla nadšeně Nancy a hnala se do verandy pro kabát.
Všichni se oblékli a vylezli jsme ven do neskutečné zimy. Nancy se jako první vrhla do sněhu a začala válet stále větší a větší kouli. Nakonec už ji sama neutáhla, a tak jí Steve běžel pomoct. My dva jsme mezitím dělali kouli prostřední, která nakonec byla jen o něco málo menší než koule spodní. Taky jsme měli všichni dost co dělat, abychom ji vůbec vysadili navrch. Nakonec už zbývala jen hlava. O tu se opět postarala Nancy a ještě před jejím nasazením do ní zapíchla kousky dřeva jako oči, no a ústa. Kluci se mezitím postarali o ruce a brzy stál před námi vysoký sněhulák. Když se Nancy podívala, jak všichni vypadají, dala se do smíchu a všichni jsme se přidali k ní.
„Tak a nejdřív rychle dolů se vším mokrým a potom co nejdřív zpátky ke krbu, než vyhasne,“ zavelela a všichni se rozutekli.
Jen já jsem zůstala dole, a tak jsem šla rovnou ke krbu. Sedla jsem si kousek od žhnoucího popela a dívala se na rudé uhlíky. Po chvilce přišel někdo do pokoje. Neotáčela jsem se, ale on to nebyl. Podle dunících kroků jsem poznala, že to byl Steve. Přišel až ke krbu a začal do něj házet nová polena. Zapřel se o zem, ale zavadil přitom o mou ruku.
„Ježiši! Promiň, Viky. Nevěděl jsem, že jsi tu,“ vylekaně se omluvil a trošku odskočil.
„V pořádku,“ řekla jsem spíš k sobě, protože on mě slyšet nemohl.
„Víš Viky, mrzí mě, že nemůžeš být jako my. Byl by to určitě krásný večer, kdybychom se mohli všichni bavit společně. Takhle je to takové... o prostě to není ono,“ mluvil ke mně a já jsem měla hroznou chuť ho obejmout.
Bála jsem se, že bych ho vyděsila, a tak jsem jen nečinně seděla u znovu hořícího ohně. Zanedlouho přišli oba dva seshora. Nancy rozdělala láhev Chardonnay a opět provedla degustaci. Nakonec nalila víno do karafy a počkala, až se znovu vydýchá. Rozhovor plynul dál a nakonec se vše snědlo i vypilo. Nancy se teď líně rozvalovala na křesle a pochvalovala si dnešní večer. Po chvilce zatahala Steva za rameno a společně se rozloučili a odešli spát. My zůstali v pokoji sami. Otočila jsem se a podívala se na něj. Hypnotizoval mě hlubokýma modrýma očima, ve kterých se odrážely uhasínající plaménky ohně.
„Byl to nakonec příjemný večer,“ prolomila jsem ticho už znovu otočená ke krbu.
Nic neříkal, jen se mi zdálo, jako bych slyšela cvaknutí vypínače. Neotáčela jsem se. Byla jsem zcela pohlcena krásou umírajících plamenů. Z reproduktorů začal hrát nějaký mix pomalých písniček. I to mi bylo jedno. Dívala jsem se do ohně a vše ostatní jakoby najednou vypnulo. Přišel mlčky blíž a sedl si těsně vedle mě. Přejel mi prsty po tváři, přes krk, až k ruce a chytil mě za ni. Otočila jsem se k němu a usmála se. Díval se na mě očima plných lásky, ve kterých tančily plamínky. Pomalu se ke mně nakláněl a horko z jeho těla, které mě hladilo na pokožce, sílilo. Zavřela jsem oči a naklonila se k němu. Naše rty se setkaly a mě znovu zaplavovalo horko, příjemný pocit a nenaplněná touha. Zajela jsem mu rukou do vlasů a nenechala naše rty se rozpojit. Přitáhl si mě na klín a rukou mi přejel po páteři až k zadečku. Dýchání se nám zrychlovalo a já mu rukou zajela pod tričko. Hladila jsem ho na zádech a nakonec mu tričko svlékla úplně. Jeho polibky se z úst přesouvaly na krk a poté přesně obkreslovaly můj výstřih. Pocity mě zaplavovaly ve vlnách a já zvrátila hlavu s hlubokým nádechem a výdechem dozadu.
Spokojeně se na mě usmál a jeho rty se vracely až k mým. Jazykem jsem chutnala ten jeho a nechala ho, aby mi svlékl tílko. Přejel mi rukou od kolena až k bříšku a pak pokračoval výš a výš. Jemně mi pod prádlem hladil bradavky a já vrněla spokojeností. Pomalu jsem se zády položila na kobereček u krbu a přitáhla si ho k sobě. Líbala jsem ho na rty a jazykem mu přejela od důlku mezi klíčními kostmi až po bradu. Zachvěl se a přitiskl svá ústa pevně k mým. Konečky prstů jsem mu jela kolem páteře a zajela mu rukou pod kalhoty a stiskla mu zadek. Líbal mě vášnivěji na rty a na krk a já mu mezitím rozepínala zip u kalhot. Stáhla jsem je o kousek níž a on se vytáhl dosedu a mě si přitáhl na klín. Přejel mi jazykem mezi prsy po hrudní kosti až k bradě a přitom mi rozepnul podprsenku. Stáhnul jí a začal své polibky směřovat až k mým prsům. Za zády jsem mu stahovala kalhoty ke kotníkům a on mi začal jazykem dráždit bradavky, zapřela jsem se rukama vedle jeho nohou a pak mu jediným pohybem sundala kalhoty. Vytáhla jsem se zpátky dosedu a přitáhla si ho za bradu zpátky k mým ústům. Položila jsem ho na záda a obkročmo se posadila na jeho klín. Naše touha stále rostla. Polibky jsem z jeho úst směřovala na jeho horký hrudník a rukou jela od jeho podbřišku až k jeho ramenům a zpátky. Chvěl se a jeho srdce běželo neskutečnou rychlostí. Přitáhl si mě za bradu zpátky ke svým rtům a překulil se nade mě.
Položil si mé nohy na svá ramena a polibky mi putovaly od lýtek ke stehnům. Mezitím mi rozepnul zip u sukně a když se odtáhl, sundal mi ji. Naklonil se nade mě a já nohama obklíčila jeho pánev. Pravou rukou jsem mu probírala pramínky vlasů, mezitím, co jsme se líbali. Levou jsem mu jela po hrudníku, přes bříško až po lem boxerek. Chvilku jsem ho hladila podél lemu a vnímala, jak se jeho polibky stávaly ještě vášnivějšími. Nakonec jsem mu rukou zajela až pod látku a začala ho hladit. Jeho dech se ještě zrychlil a přitiskl se těsně na mě. Vrátila jsem se levou rukou na jeho záda a pohladila ho podél páteře. Mezitím, co mě líbal na krku a klíčních kostech, jsem mu sundala poslední kousek oblečení. Hladil mě jazykem podél klíčních kostí a potom sjížděl mezi prsy až k mému pupíku. Zachvěla jsem se a rukama se chytila za kraj koberečku. Jeho polibky směřovaly níž a zastavily se až u mých kalhotek. Chytil mě za pánev a prsty zajel pod látku. Cítila jsem, jak lem kalhotek klouže po mých nohách až ke kotníkům. Prohlédla jsem si svého boha a přitáhla ho až těsně na mé nahé tělo. Celá jsem hořela, až jsem se bála, že koberec ten žár nevydrží. Těsně jsem ho objala a políbila ho. Pohladila jsem ho po tváři a pak k tomu konečně došlo. Naše těla se spojila a splynula v jedno. Měla jsem strach, že zemřu s tou explozí pocitů, která se rozeběhla celým mým tělem. Líbal mé rty prahnoucí po těch jeho a přirážel stále rychleji, až jsem myslela, že opravdu exploduji. Prsty jsem pevně tiskla jeho půlky a cítila, jak mi jimi začíná běhat mravenčení. On mě znovu políbil na krk roztřesenými ústy a mu naposledy stiskla zadek, než jsem třesoucí se vybuchla vyvrcholením. Měla jsem pocit, že jsem snad zemřela. On dosáhl vyvrcholení hned po mně a zhroutil se vedle mě na koberec.
Oba jsme dlouho zhluboka oddechovali a já se nakonec uklidnila natolik, abych se mohla přetočit na bok. Dívala jsem se na rudé uhlíky, které teď všechno kolem nasvítily jemnou růžovou září. Za chviličku jsem ucítila jeho dech zezadu na mém krku a prstem mi přejel od půlky stehna, po mém pravém boku, až do vlasů. Políbil mě na tvář.
„Děkuji,“ zašeptal mi do ucha.
„Miluju tě,“ zašeptala jsem a otočila se k němu.
„A já miluju tebe,“ odpověděl mi s úsměvem a dlouze mě políbil.
„Asi bychom měli jít nahoru,“ řekla jsem po chvíli a vtiskla mu polibek na čelo.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one